В Авдіївці горять будівлі мирних мешканців

259
Майже опівночі 21 травня внаслідок обстрілів бойовиків так званої ДНР відбулося загоряння будівель мирних мешканців в Авдіївці.

Бойовики проросійських бандформувань укотре грубо порушили умови припинення вогню, знехтувавши безпекою мирних мешканців. 21 травня близько 23.00 години противник відкрив інтенсивний вогонь у напрямку позицій сил АТО в районі Авдіївки. Декілька боєприпасів влучили безпосередньо в житлові будинки, від чого відбулося загоряння будівель, − ідеться в повідомленні прес-центру Штабу антитерористичної операції.
Згідно з попередньою інформацією, російські найманці використали артилерійські системи, що суворо заборонені відповідно до Мінських домовленостей. Нині українська сторона уточнює характер руйнувань і можливу кількість жертв.
Речник Штабу АТО також повідомив, що у зв’язку з високою щільністю вогню існувала пряма загрозу життю та здоров’ю не лише мирних мешканців і українських бійців, але і групи членів Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, до складу якої належить і двоє російських офіцерів.
Українська сторона зобов’язана гарантувати безпеку представників цієї спостережної місії. Тож під час артилерійського обстрілу група спостерігачів була евакуйована з Авдіївки. Окрім того, представники СЦКК від російської сторони мали змогу на власні очі пересвідчитися у грубому порушенні перемир’я терористами, − наголошено у звіті прес-центру.

Коментарi

Коментарiв