Назар Приходько: Чому я не люблю «ліберальну спільноту»

298
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Я завжди казав, кажу і казатиму далі, що не люблю «ліберальну спільноту». Вони завжди прибігають, агресивно щось намагаються довести, пролобіювати, зриваються на масову істерію про права і свободи, травлять натовпом, але при цьому позиціонують себе як «світоч добра». Лицемірство.

До чого тут моє ставлення до лібералів і оця світлина.

Річ у тім, що ці два рила були піймані поліцією у Сумах вночі 29.06.2018 знаєте за чим? За тим, що вони справляли малу нужду на пам’ятник Героям Небесної Сотні паралельно знімаючи цей процес на відео.

От я вважаю, що треба було на місці відрізати обом оті самі органи і вставити в одне місце, але ліберали скажуть, що «Ви що! Мужлан середньовічний! Може ще інквізицію відродити хочеш? Ало! Фонд «Відродження»? У нас тут послідовники Торквемади голову піднімають! Дайте грошей на боротьбу!».

Називайте мене як хочете, нешановні мною ліберали, але для мене, АКТИВНОГО учасника боїв Революції Гідності Небесна Сотня – святе. У мене у ній Друг, Михась «Локі» Жизнєвський і Побратим Василь Прохорський. Тому якби цих виродків впіймав я, було б не 5 років в’язниці, які їм загрожують, а все життя без первинних чоловічих ознак.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв