Лариса Ніцой: Хто такі українські націоналісти

680
Лариса Ніцой, письменниця

Побувала на 112-му з Гордоном. Він – фізично, я – віртуально, в телефоні.

Було дивно від нього почути, що націоналісти ходять зі свастиками, портретами Гітлера і перекошеними від оскалу обличчями. Стало «обідно за Гордона», чути таку дурню від розумної людини.

Бо хто такі українські націоналісти? Це патріоти, які люблять не територію, а Україну, українську культуру, українську історію, українську мову і хочуть процвітання України. Українські націоналісти носяться з вишиванками, мовою, героями, хочуть носитися з українськими досягненнями, винаходами, а коли їм не дають, довго терплять, а тоді таки хапаються за довбню. На біса їм Гітлер і свастика?

Українські націоналісти мріють про міцну українську державу і роблять все те, що й націоналісти в сусідніх країнах, бо ВСІ НАВКОЛИШНІ КРАЇНИ – НАЦІОНАЛІСТИЧНІ, на відміну від нас.

Колись українські націоналісти мали свою націоналістичну армію УПА. Ніколи УПА не воювала проти інших етносів. Як приклад, вояками УПА були і євреї. Армія УПА воювала не з етносами, а з ворогами України.

Українські націоналісти мають свого натхненника, який так само, як і вони, мріяв про міцну УКРАЇНСЬКУ державу і присвятив цій мрії усе своє життя. Він був сильний духом і запалював цим духом інших українців. Його нескореного патріотизму боялися всі навколишні країни. Поляки тримали в тюрмі. Німці тримали в концтаборі, совєти убили. Раз у рік на його день народження націоналісти запалюють свічку і йдуть ходою. Оскільки надворі свічка погасне, і окрім того, в душі Бандера палав не як одна свічка, а як оберемок свічок, то націоналісти запалюють замість свічок смолоскипи. Ну чого б то вони несли їх з оскалом? Хіба у вас, пане Дмитре, коли берете в руку свічку, одразу перекошується лице чи ви звірієте? Не думаю. Отак і націоналісти ідуть ходою й піднесено в єднанні несуть свій вогонь. То скоріш за все когось іншого, як від свяченої води, перекошує в оскалі від націоналістів.

Ви кажете, пане Дмитре, що ви за міцну процвітаючу Україну і ви боїтеся її втратити. Так і націоналісти про це саме мріють – про міцну процвітаючу Україну! Чому ви тоді воюєте проти націоналістів? Бо вони ж з вами не воюють. У них інша мета – Україна.

Мені не зрозуміло, чому розумний начитаний Гордон опускається у своїх висловлюваннях до рівня добкіно-мураєво-червонєнко-примітиво-совєтікус. Не розумію…

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв