На Донбас перевозять бойовиків і боєприпаси з Чечні

197
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що підрозділи зі складу бригади оперативного призначення з Чечні й боєприпаси до зенітних установок, гранатометів і мінометів перевозять на території тимчасово окупованого Донбасу.

Новоайдарський напрямок. Із Алчевська до району населеного пункту Весела Гора переміщено підрозділи зі складу 46 окремої бригади оперативного призначення (Грозний, Чечня, комплектується переважно чеченцями) Федеральної служби військ національної гвардії Російської Федерації, − йдеться в повідомленні прес-центру Головного управління розвідки Міноборони.
Крім того, передовим підрозділам російських найманців, які діють на донецьку напрямку в околицях населених пунктів Опитне, Піски, Мар’їнка та Красногорівка надали боєприпаси до зенітних установок, гранатометів і мінометів.
Українська розвідка також виявила докази використання терористами об’єктів інфраструктури тимчасово окупованого Донбасу для ремонту військової техніки й накопичення запасів паливно-мастильних матеріалів. Наприклад, територію колишнього «Стахановського феросплавного заводу» сепаратисти використовують для ремонтно-відновлювальних робі військової техніки – в ангарах перебуває понад 30 одиниць артилерійських систем.

Коментарi

Коментарiв