Айдер Муждабаєв: «Російські ліберали» – пропагандистський спецназ Кремля

314
Айдер Муждабаєв, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR

«Російські ліберали» – пропагандистський спецназ Кремля. Його елітний загін у гібридної війні. Всі ці «ехи», «дожді», «новиєгазєти», «rtviі». Плюс кінобогема при Держкіно, спеціально відібрані «ліберальні» журналісти, публіцисти, правозахисники, гуманісти/пацифісти та інша безсовісна погань, яка красиво говорить.

Білі комірці, чисті ручки, ніжні щічки. Трохи раніше вони обурювалися, що Аркадій Бабченко залишився в живих. Проклинали Україну на всі лади. Це була така розминка: відмити провал російських спецслужб, звинувативши українські. А трохи пізніше вони будуть писати, що якщо станеться непоправне, то «Сенцова фактично вбив Порошенко», який «промовчав у відповідь на лист Сокурова», «не виявив доброї волі, простягнувши руку світу».

Це у Кремля така страховочка, засадний полк вони розгортають на крайній випадок. Це симптом поганий. Значить, випадок загибелі Олега розглядається як один із – в ситуації, коли господар уперся, а холопам, можливо, доведеться його в публічному полі перед усім світом відмивати від крові. Не дай бог таке трапиться, але в тому, що «російські ліберали» готові зробити найбруднішу роботу для рейху, сумнівів немає.

Джерело: Айдер Муждабаєв

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв