У червні українців чекає два тижні вихідних

329
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, у червні цього року заплановано 11 вихідних і святкових днів для населення.

Відповідно до розпорядження уряду, у зв’язку з релігійними й державними святами у червні українці відпочиватимуть 11 днів. Згідно з документом, підписаним іще Кабінетом Міністрів під керівництвом Арсенія Яценюка, 19 червня в Україні святкуватимуть Трійцю, проте 20 червня, в понеділок, також передбачено вихідний, який не потрібно буде відпрацьовувати.
28 червня країна святкуватиме День Конституції України, що випадає на вівторок, тому влада вирішила і понеділок, 27 червня, оголосити вихідним днем. Тим не менше, цей вихідний українцям уже доведеться відпрацювати в першу суботу наступного місяця – 2 липня.
Таким чином, у червні громадяни України матимуть вихідні 4, 5, 11, 12, 18, 19, 20, 25, 26, 27 і 28 числа – інформує UBR.
Нагадаємо, Верховна Рада України має намір скасувати три вихідних дні – День міжнародної солідарності трудящих, 1 і 2 травня, й День перемоги, 9 травня. Відповідний законопроект прокоментував координатор громадського проекту «LIKБЕЗ. Історичний фронт» Кирило Галушко:
«У нас багато свят. Якщо їх дуже серйозно відзначати, то це в нас перетворюється в якийсь Рамадан. Свято 1-2 травня існує в низці країн. У тій же Німеччині, Австрії, де є сильні соціалістичні традиції. Але там святкують тільки 1 травня. Чому має бути святом 2 травня? Нині тим, хто був учасником Другої світової війни, по 89-90 років. Всі державні заходи можна перенести на 8 травня, що більш актуально для нинішньої епохи і європейської традиції відзначення перемоги над нацизмом. А робити 9 травня робочим – якийсь час ще почекати. Необхідний компроміс».

Коментарi

Коментарiв