Журналісти запідозрили бойовиків із Донбасу в заворушеннях під час Євро-2016

264
Журналіст британської газети The Independent Кім Сенґупта завдяки індивідуальному розслідуванню зробив висновки, що до кривавих побоїщ під час футбольного чемпіонату Євро-2016 причетні бойовики з Донбасу.

Відповідно до інформації Апострофа, британський журналіст, поспілкувавшись із одним із російських фанів, упізнав у ньому чоловіка, з яким він два роки тому спілкувався у Краматорську і Слов’янську, й який представив себе «добровольцем».
В інтерв’ю Сенґупті він зізнався, що російські хулігани, які влаштували криваве побоїще в Марселі з англійськими вболівальниками під час Євро-2016, тренувалися в бойових мистецтвах. 
«Два роки тому у Слов’янську і Краматорську, на бунтівному Сході України, цей «доброволець» заявляв мені, що він там допомагає пораненим, а не брав участь у бойових діях. Нині він наполягає, що перебуває у Франції просто, щоб дивитися футбол, і не шукає собі ніяких неприємностей», − зазначив журналіст.
Цей чоловік також прокоментував рішення Франції депортувати росіян, які причетні до заворушень, і заявив, що це не ті особи, які насправді били англійських ультрас: «Це трохи нагадує те, як це було в Україні. Ті, хто хваляться найбільше, не є найбільш небезпечними і не є лідерами. Найбільш небезпечні і справжні лідери ті, хто не говорять багато і впевнені, що їх обличчя сховані».

Коментарi

Коментарiв