Влада планує кардинально змінити закон про перевищення швидкості

241
Відповідно до оновленого законопроекту щодо змін у галузі безпеки дорожнього руху, українських водіїв чекають нові норми перевищення швидкості.

Згідно з проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи державного управління у сфері організації та безпеки дорожнього руху», норма перевищення швидкості, при якій водія не чекає покарання, становитиме 5 кілометрів на годину в межах населених пунктів і 10 кілометрів на годину на заміських дорогах, у той час як нині ця норма становить 20 кілометрів на годину. 
Крім того, кардинальні зміни чекають на Національне агентство з питань організації та безпеки дорожнього руху – відомство перейде під координування Прем’єр-міністра України Володимир Гройсмана замість перебування під контролем Міністерства інфраструктури, як було запропоновано в попередньому варіанті документа.
Додамо, з 1 липня 2016 року в Україні буде запущено програму з автоматичного фіксування порушень правил дорожнього руху. За словами представника Національної поліції Костянтина Бушуєва, спочатку вона працюватиме лише в тестовому режиму, проте до завершення цього року планується її повноцінний запуск.

Коментарi

Коментарiв