Гройсман наказав розібратися з масовим отруєнням в Ізмаїлі

154
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив вжити необхідних заходів для ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції в місті Ізмаїл, унаслідок якої постраждало вже понад 300 осіб.

Увечері 18 червня Українська правда повідомила, що в населеному пункті Ізмаїл уже понад 300 осіб звернулося за медичною допомогою у зв’язку з симптомами отруєння. Місцевій владі довелося оголосити надзвичайний стан.
Кабінет Міністрів України зобов’язав низку структур поінформувати уряд про результати вжитих заходів для ліквідації спалаху інфекції в одноденний термін. Зокрема, йдеться про виконуючого обов’язки глави Міністерства охорони здоров’я Віктора Шафранського,  главу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Володимиру Лапі, очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, міністр внутрішніх справ Арсена Авакова, главу Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також головного державного санітарного лікаря України Святослава Протаса. 
Працівники Ізмаїльського прикордонного загону приступили до охорони відкритих водойм міста і ведуть роз’яснювальну роботу з місцевими мешканцями щодо заборони купання з метою подолання небезпеки масового отруєння. 
За словами спікера Державної санітарно-епідеміологічної служби Одеської області Андрія Мельникова, співробітники його структури продовжують працювати над з’ясуванням причин спалаху інфекції, проте поки немає жодних результатів. 

Коментарi

Коментарiв