Кияни обурені рішенням перевозити сміття зі Львова до столиці

200
Мешканці столиці зареєстрували петицію на сайті Київської міської ради з вимогою заборонити перевезення сміття зі Львова до Києва.

112 нагадує, що у травні цього року на Грибовицькому сміттєзвалищі неподалік Львова під час гасіння пожежі стався обвал сміття, внаслідок чого загинуло троє рятувальників, тіло еколога не можуть знайти і досі. 
У зв’язку з чим мер Львова Андрій Садовий звернувся до мера Києва Віталія Кличка з проханням допомогти вирішити ситуацію, після чого останній розпорядився спалювати частини сміття зі львівського звалища на столичному заводі «Енергія».
У зверненні автор петиції Юрій Наврузов наголосив, що столична влада під час ухвалення відповідного рішення не подумала про інтереси мешканців лівобережного Києва: «Влітку смердючий «вихлоп» заводу й так заважає дихати, вже не кажучи про чуже сміття».
Він також зазначив, що перевозити сміття зі Львова до Києва на відстані 850 кілометрів є фінансово невигідним кроком. Тим більше, що 35 міст львівської області погодились спалити сміття з цього звалища на своїх сховищах і тим самим допомогти львів’янам.

Коментарi

Коментарiв