ОБСЄ зафіксувала майже рекордну кількість обстрілів на маріупольському напрямку

122
8 липня 2016 року перший заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуґ повідомив, що в зоні АТО протягом останнього часу суттєво збільшилася кількість обстрілів.

В ефірі 112 Хуґ зауважив, що спостерігачі місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі відмітили різке збільшення рівня насильства протягом минулого тижня на лінії розмежування на територіях тимчасово окупованого Донбасу.
«373 обстріли зафіксовано в районі Широкіного і Комінтернового – найвищий показник з вересня минулого року. В цілому спостерігається різке збільшення рівня насильства минулого тижня: кількість обстрілів зросла у три рази порівняно з попереднім тижнем, перевищивши 3000», – наголосив дипломат.
За його словами, вздовж дороги Світлодарськ-Дебальцеве зафіксовано 700%-ве збільшення порушень режиму тиші, на західній і північній околиці Горлівки зростання становить 60%.
Авдіївка, Ясинувата й донецький аеропорт усе ще залишаються епіцентром бойових дій. Зокрема, минулого тижня саме в цих регіонах було зафіксовано третину від усіх порушень режиму тиші, а зростання становило близько 80%.
Хуґ також зазначив, що сторони конфлікту перебувають дуже близько одна від одної. Крім того, вони досі не відвели все озброєння.
«Минулого тижня ми бачили в загальному 77 одиниць зброї різних видів, що було заборонено і повинно було бути відведено від лінії зіткнення, тоді як попереднього тижня зафіксовано 21 такий випадок. Спеціальна моніторингова місія продовжує спостерігати високий стан боєготовності сторін по всій лінії зіткнення», – підкреслив представник ОБСЄ.

Коментарi

Коментарiв