Червень став найкривавішим місяцем в АТО за 2016 рік

134
Управління з координації гуманітарних питань ООН оприлюднило щомісячну доповідь «Гуманітарний бюлетень України», в якому наголошено, що червень став найкривавішим місяцем у зоні АТО з початку цього року.

Згідно з доповіддю Організації Обєднаних Націй, протягом червня 2016 року на Донбасі унаслідок збройного конфлікту загинули 12 цивільних осіб, ще 57 людей отримали поранення.
У документі наголошено, що період із 1 по 30 червня в зоні проведення антитерористичної операції став періодом найбільших втрат серед військових і мирного населення з серпня 2015 року.
Червень ознаменувався ескалацією бойових дій в зоні конфлікту на Сході України, результатом чого стала найбільша кількість жертв серед цивільного населення протягом місяця з серпня 2015 року. Управління Верховного комісара з прав людини зафіксувало 69 жертв серед цивільного населення в червні пов’язаних із конфліктом (12 загиблих і 57 поранених). Більшість жертв (четверо загиблих і 37 поранених) були спричинені обстрілами з різних артилерійських систем, у тому числі з калібрів, заборонених Мінськими домовленостями, – йдеться в доповіді.
Крім того, зазначено, що шестеро цивільних осіб отримали поранення від стрілецької зброї, враховуючи снайперський вогонь. Двоє хлопчиків загинули внаслідок удару електричним струмом від лінії електропередачі, збитої при обстрілі.

Коментарi

Коментарiв