Уряд дозволив українцям у кількох містах реєструвати шлюб всього за добу

184
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про впровадження пілотного проекту, що передбачає дозвіл на реєстрацію шлюбу протягом однієї доби.

Українська правда інформує, що пілотний проект запроваджено в Києві, Одесі, Львові, Маріуполі, Херсона й Сєвєродонецьку. Додамо, що раніше між подачею заяви і реєстрацією шлюбу мало пройти не менше 30 днів.
«Ми дамо можливість самостійно вирішувати молодятам, коли саме вони хочуть одружитися», – зазначив глава Міністерства юстиції України Павло Петренко під час презентації проекту.
«Я думаю, що протягом наступних двох тижнів місцеві органи влади почнуть надавати такий сервіс, запрошую тоді приїжджати в ці центри і одружуватись протягом доби без бюрократії і черг», – зауважив високопосадовець.
Крім того, після виступу Петренка Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман іронічно запропонував заборонити розлучення: «Я взагалі вважаю, що треба підтримати ініціативу міністра юстиції і заборонити розлучення. Всі думають, що це жартую, але я вважаю, що родина – це найвища цінність і важливо, щоб люди, які одружені, були щасливі… Але кажуть, що це ознака диктату, ми ж – демократи».

Коментарi

Коментарiв