Суд арештував одіозного київського забудовника на 2 місяці

120
Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту строком на 2 місяці скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському.

Активіст Володимир Тищенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Войцеховського арештували з правом внесення застави загальною сумою 14 мільйонів гривень. Його адвокат уже заявив, що оскаржуватиме це рішення й підкреслив, що сторона обвинувачення вимагала встановити розмір застави на суму 50 мільйонів гривень.
«Протягом усього судового засідання, яке тривало більше 12 годин, у ошуканих інвесторів, які прийшли вимагати під суд справедливого покарання, були побоювання, що Войцеховського взагалі можуть відпустити. Причиною стали дії головуючого судді у справі, який не дозволив ані вільним слухачам, ані журналістам бути присутніми на засіданні. До зали зміг потрапити лише нардеп Юрій Левченко. Як тільки нардеп почав знімати засідання на відео, суддя Підпалий йому повідомив, що зйомку проводити неможливо, оскільки засідання проходить у закритому режимі. Тоді Левченко попросив показати йому відповідну ухвалу. Звичайно, що ніякої ухвали не було і суддя був змушений оголосити технічну перерву на 15 хвилин, щоб її виготовити. Підпалий неодноразово порушував Закон. Перед тим, як він виніс ухвалу, судове засідання вважалося відкритим і суддя не мав права не пускати людей та журналістів до суду», – зазначив Тищенко.
Додамо, компанії Войцеховського «Сіті Груп» і «Укогруп» здійснюють забудову 42 масштабних проектів у Києві, фактично без дозвільних документів. Зокрема, йдеться про ЖК «Мега Сіті», ЖК «Шевченківський квартал», ЖК «Печерський Бастіон», ЖК «Синьоозерний» тощо.

Коментарi

Коментарiв