Бойовики зі зброєю розігнали мітинг мирних мешканців

225
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що 17 липня цього року бойовики так званої ДНР розігнали мітинг у Донецьку, внаслідок чого було поранено мирних мешканців.

17 липня військовослужбовцями 1 окремої мотострілецької бригади (Комсомольське) 1 АК (Донецьк), під час розгону стихійного мітингу проти розташування вогневих позицій артилерійських підрозділів у житлових кварталах міста, було важко поранено із вогнепальної зброї трьох мирних місцевих мешканців. Для приховання цього факту, російське окупаційне командування активно розповсюджує чутки, що розстріл місцевих мешканців здійснив вже звільнений військовослужбовець у стані психічного розладу, – йдеться у повідомленні прес-центру Головного управління розвідки Міноборони.
Також зазначено, що російські найманці продовжують атакувати сили АТО, зокрема з заборонених видів озброєння відповідно до Мінських домовленостей. Найбільшу кількість обстрілів цієї доби зафіксовано у зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Донецьк».
Крім того, волонтерська організація «Повернись живим» повідомила, що сепаратисти здали позиції біля одного з епіцентрів конфлікту – Авдіївки: «Бойовики дострілялися до того, що вогнем у відповідь добряче отримали «здачі», залишили одну зі своїх позицій і бояться до неї повертатися».

Коментарi

Коментарiв