СБУ звинуватила двох полісменів у причетності до наркобізнесу

222
20 липня СБУ у співпраці з Національною поліцією України викрила двох полісменів, причетних до організації наркобізнесу з виготовлення й реалізації амфетаміну.

У Борисполі, в рамках проведення спеціальної операції, працівники Служби безпеки України спільно з представниками внутрішньої безпеки Національної поліції  вилучили півтора грами наркотику у капрала, який працює у центрі обслуговування підрозділів столичного главку поліції.
Під час другого етапу операції співробітники спецслужби «вийшли» у столиці на майора – працівника чергової служби одного з районних управлінь Головного управління Нацполіції у Києві. СБ України встановила його причетність до функціонування нарколабораторії з виготовлення амфетаміну в Борисполі. При затриманні майор, перебуваючи у стані афекту, протаранив машину оперативників. Співробітники СБ України продовжують операцію із затримання поліцейського, – йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.
Крім того, в автомобілі, який полісмен кинув у середмісті Києва, правоохоронці вилучили залишки речовини, схожої на амфетамін. Працівники Служби безпеки продовжують спецоперацію. Згідно з цим правопорушенням вже відкрито кримінальне провадження.

Коментарi

Коментарiв