Кличко пообіцяв у Києві створити «український Діснейленд»

204
Мер Києва Віталій Кличко анонсував презентацію концепції розвитку столичного Гідропарку. За його словами, цей район стане схожим на всесвітньо відомий Діснейленд.

«Найближчим часом ми презентуємо концепцію розвитку Гідропарку, який стане містечком розваг, де можна відпочити з дітьми, – так званим «українським Діснейлендом», – цитує прес-служба КМДА мера столиці. 
Він також повідомив, що нині київська влада розпочала вести перемовини з інвесторами, які мають великий досвід у реалізації подібних проектів, тому основним завданням поки є втілення цього задуму в життя вже протягом найближчих років.
Лівий берег додає,що в Києві вже приблизно на 80% завершена реконструкція велотреку, який влада обіцяє відкрити вже в серпні. За словами керівництва міста, велотрек стане одним із головних місць для занять спортом і відпочинку у столиці.
Підкреслимо, ініціатива Кличка поки викликала здебільшого лише критику серед киян. Зокрема, один із користувачів соціальних мереж так прокоментував цю ідею: «Унікальне зелене обличчя Гідропарку вартує сотні Діснейлендів. Місце для Діснейлендів у Києві знайти легко, і не варто псувати Гідропарк! І це скаже будь-який європеєць! Хай би мер більше слухав не радників-бізнесменів, а екологів, містобудівників, громадськість».

Коментарi

Коментарiв