Центр Києва залишився паралізованим через «хресний хід»

153
Уранці 27 липня у зв’язку з посиленими заходами безпеки через «хресний хід» чимало киян не змогли вчасно дістатися до роботи, оскільки центр Києва залишився фактично паралізований.

Головне управління Національної поліції України в Києві повідомило, що на Володимирській гірці правоохоронці станом на ранок 27 липня нарахували вже близько 700 учасників акції. Ще близько 800 осіб прямували автобусами до Європейської площі.
Крім того, у місцях проведення відповідних заходів здійснюється перевірка документів, а також встановлено металошукачі.
Задля належного забезпечення правопорядку та недопущення будь-яких правопорушень, у місцях проведення заходів встановлено близько 20-ти рамок металошукачів, а також використовуються ручні металошукачі. Аби унеможливити потрапляння зброї, вибухівки та інших небезпечних предметів у місця скупчення людей, усі учасники заходів проходитимуть через ці рамки, при цьому правоохоронці оглядатимуть речі прихожан та перевірятимуть документи, що засвідчують особу, – йдеться в повідомленні прес-центру відомства.
Крім того, постраждала одна з учасниць «хресного ходу»: жінка знепритомніла посеред площі, проте, на щастя, поруч чергувала бригада медиків, що встигла надати їй першу необхідну допомогу.

Коментарi

Коментарiв