Київ став «лідером» зі зростання кількості злочинів в Україні

219
Протягом першого півріччя 2016 року порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість тяжких злочинів і злочинів середньої тяжкості в Україні зросла приблизно на 23-26%.

УНІАН зазначає, що «найпопулярнішими» злочинами стали побиття, замахи на власність, зокрема йдеться про різного роду крадіжки та грабежі.
«Злочинність не стала більш кваліфікованою – вона стала більш примітивною, але масовою. Тому що їй ніхто не чинить опір», – наголосив засновник і екс-глава київського Управління з боротьби з організованою злочинністю Валерій Курей.
Очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе підтверджує, що після різкого стрибка кількості особливо тяжких злочинів 2015 року цього року майже нічого не змінилося, проте різко зросла кількість обкрадання квартир, автомобілів, грабежів і розбоїв.
Приблизно такі ж показники зростання і в інших категорій злочинів, зокрема йдеться про напади з нанесенням легких і середніх тілесних ушкоджень, побої та знущання.
Відповідно до інформації Генеральної прокуратури України, Київ став найбільш небезпечним містом – протягом 2016 року у столиці було зареєстровано понад 50 тисяч злочинів.
Глава київського управління Національної Поліції Андрій Крищенко зауважив, що порівняно з 2015 року у місті приблизно на 60% зросла кількість вуличних грабежів, кількість викрадень зросла на 13-15%, а кількість крадіжок зросла вдвічі.
«Київ приваблює злочинців: тут більше грошей, багатих людей і багатих квартир, більше машин. Сюди їдуть злочинці з усіх регіонів», – наголосив посадовець.

Коментарi

Коментарiв