Спортсмен пояснив, чому Україна показала провальний результат на Олімпіаді

207
Учасник чотирьох Олімпіад, срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї Денис Силантьєв пояснив, чому цього року Україна показує фактично найгірший результат за всю історію незалежності.

Нагадаємо, до 16 серпня Україна не могла завоювати жодної золотої медалі, скотившись до 50 позиції в загальному рейтингу, проте завдяки золоту, завойованому гімнастом Олегом Вєрняєвим, нам вдалося віднятися на 32 сходинку.
За словами Силантьєва, до цього моменту українська збірна фактично показувала найбільш провальний результат на Олімпійських іграх за всю історію незалежності держави.
На думку спортсмена, це свідчить про те, що спорт в Україні перебуває в жахливому стані, тому це повинно стати сингалом для уряду про необхідність розробки програми з розвитку спорту в країні.
«Результати наших спортсменів яскраво говорять, що політика для розвитку фізичної культури і спорту в Україні відсутня. Спорт високих досягнень – як верхівка айсберга, яка демонструє те, що є в країні. А якщо опуститися нижче, то ми побачимо, що немає умов для занять спортсменів, а половина дітей – хворі, яким не можна давати навантаження … Я сподіваюся, що такий поганий виступ стане стимулом для уряду, аби розробити програму розвитку фізичної культури і спорту в країні», – зауважив у коментарі Обозревателю Силантьєв.

Коментарi

Коментарiв