На Миколаївщині полісмени на смерть забили чоловіка

243
У ніч на 24 серпня в селищі Криве Озеро в Миколаївській області внаслідок побоїв, отриманих від полісменів, загинув місцевий мешканець Олександр Цукерман.

У коментарі місцевому миколаївському виданню Преступности.НЕТ розповіли, що «менти витягли його з машини у двір і забили насмерть палицями, ногами і руками», при цьому надягнувши чоловіку наручники на руки за спиною.
Відповідно до версії полісменів, уночі 24 серпня до них звернувся місцевий мешканець (водій таксі), який заявив, що Цукерман побив його і відібрав особисті речі та гроші. Майже одночасно полісмени отримали повідомлення про те, що той це порушник хуліганить у себе вдома.
«Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що чоловік на території свого домоволодіння продовжує чинити протиправні дії, а його дружина, почувши, що приїхала поліція, благає про допомогу і захист. Поліцейські намагалися заспокоїти порушника, але той продовжував чинити опір. З огляду на ступінь суспільної небезпеки, з метою забезпечення громадської безпеки поліцейські застосували заходи фізичного впливу та наручники. Чоловікові, який продовжував чинити опір, у якийсь момент стало погано. Поліцейські викликали карету швидкої медичної допомоги, але медики вже констатували смерть домовласника», – заявив представник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.
Також відомо, що полісменів, які брали участь у побитті чоловіка, відсторонили від виконання службових обов’язків. Крім того, проти них відкрито кримінальне провадження за статтею про перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу.

Коментарi

Коментарiв