Там реально притон, – Саакашвілі про скандал із ромами на Одещині

216
Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі прокоментував ситуацію в селі Лощинівка, де місцеві мешканці вимагають виселення ромів, один із яких підозрюється у зґвалтуванні і вбивстві 9-річної дівчинки.

«Я не можу не відгукнутися на трагедію, яка сталася в Ізмаїльському районі, в селі Лощинівка, де маленька дівчинка була вбита абсолютним нелюдом. Я повністю поділяю обурення всіх жителів Лощинівки. Я туди направив голову УВС. Там реально притон. Там є реально масова торгівля наркотиками, якими займаються ці асоціальні елементи, які там проживають. Нам потрібно було фундаментально зайнятися вирішенням цієї проблеми», – наголосив під час брифінгу Саакашвілі.
Раніше голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Валентина Стойкова повідомила, що роми відмовилися виїхати з села Лощинівка, хоча раніше вона заявляла про те, що представники цієї етнічної групи домовилися самостійно покинути населений пункт.
Нагадаємо, 26 серпня неподалік Лощинівки у покинутому будинку виявили тіло 9-річної дівчинки з численними забоями й ножовими пораненнями. Крім того, імовірно, дитино було зґвалтовано. Полісмени затримали підозрюваного у вбивстві – 20-річного рома, місцевого мешканця села.
Після його затримання близько 300 селян почали масово громити будинки ромів, які живуть по сусідству з затриманим, проте вони вже встигнули завчасно виїхати з населеного пункту.

Коментарi

Коментарiв