Мережу зворушив прощальний лист Щетиніна з зізнанням у коханні Україні

364
Журналістка Ольга Мещерякова оприлюднила уривки з прощального листа застреленого журналіста Олександра Щетиніна.

Мещерякова зізналася, що давно мала написати про це, проте лише зараз змогла зібратися з силами. Вона нагадала, що напередодні у Щетиніна був День народження, проте він уже давно вимкнув телефон і не відповідав у соціальних мережах, тому вона вирішила піти до нього в гості. Він не відчинив їй двері, проте пізніше надіслав прощального листа, в якому пообіцяв викурити останню сигарету й застрелитися.
«Я кинулася обдзвонювати друзів і шукати ключі від квартири. Потрапити всередину нам вдалося лише через три години після відправки листа. Першими зайшли чоловіки, дівчат на балкон уже не пустили. Потім приїхала поліція, медики, криміналісти. Правоохоронці просили мовчати, але й ми не збиралися гратися в сенсації», – наголосила у своєму Facebook журналістка.
«Мені здається, я повинна процитувати основні частини листа: «Я дуже радий, що ти приходила. На жаль, я так і не зміг нічого придумати по роботі. Чи не відкрив я двері саме тому. Пробач мені за все. Нехай наші хлопці і всі, кого я підвів, мене теж пробачать. Кращий вихід для мене у цій ситуації – піти з життя. Це не зараз вирішилося. Я змастив і перевірив пістолет ще десять днів тому. І всі ці дні я не міг зважитися. Відкладав. Мужності не вистачало. Я всі ці дні писав листи. Але потім так нічого не відправив. Занадто багато адресатів. Мені просто дуже соромно перед усіма. Тому я прийняв саме таке рішення. Якщо коли-небудь вийде у тебе, скажи моїм дочкам, що я дуже сумував за ним до останнього. Але 4,5 року без них були нестерпні. Це і є головна причина мого рішення. Їм я написав короткого листа в їх ВК ще у середу. Те, що я дожив до сьогоднішнього дня – просто непорозуміння. І ще одне. Я до останнього був пристрасно і ніжно закоханий в Україну і її людей. Коли все вляжеться, напиши про це. Зрозумій, я прийняв найкраще з усіх варіантів рішення. Дуже довго все обмірковував. Зараз на балконі. Викурю останню сигарету, і мене не стане. Сьогодні мене привітали у приват незвична кількість людей. Я все прочитав. Але змінити вже нічого не можна. Вибач. І нехай мені всі пробачать. Не вистрелив я у себе 24 серпня тільки щоб не псувати всім найкраще свято – День Незалежності. Всіх дуже ніжно люблю. Говори їм завжди про це», – процитувала Мещерякова останнього листа Щетиніна.

Коментарi

Коментарiв