На Донеччині бойовик жорстоко вбив дитину і її батька

195
30 серпня посеред дня в окупованому Торезі бойовик так званої ДНР застрелив 9-річного хлопчика і його батька.

Терористи намагалися приховати факт жорстокого подвійного вбивства, проте інцидент почали активно обговорювати в Мережі. На цьому тлі бойовики вирішили опублікувати інформацію про вбивство на офіційному сайті «ДНР», проте вже через кілька годин новину було видалено. Тим не менше, Четвертая власть зазначає, що її можна знайти знайти у кеші Google.
«Усього добу знадобилися торезьким «оперативникам», щоб встановити особу злочинця, який скоїв убивство місцевого жителя і його малолітнього сина. За скоєне фігуранту загрожує смертна кара. Як повідомляє прес-служба «МВ МВС», слідством встановлено, що 28-річний зловмисник приїхав до міста з Горлівки. У той день батько з сином поверталися додому з прогулянки. До них підійшов незнайомий чоловік і запитав, де він перебуває. Несподівано незнайомець дістав зброю і на очах у дитини вистрілив у його батька, а потім позбувся і неповнолітнього свідка», − ішлося в повідомленні сепаратистського сайту.
Місцеві мешканці підтвердили, що вбивство скоїв представник так званої ДНР. Посилаючись на жителя Торезу видання зазначало, що бойовик перед убивством 9-річного хлопчика зґвалтував його. 
«У Торезі є селище шахти Лісова, у лісі є база «ДНР», цей чоловік із Горлівки – бойовик «ДНР». Він 2 або 3 дні тому вийшов з бази із незрозумілих причин. По дорозі зустрів двох дівчаток і почав до них чіплятися, вони втекли. Згодом на шляху зустрів хлопчика 9-ти років. Він його зловив і зґвалтував у дуже жорстокій формі. На крики хлопчика вибіг тато, «ДНРівець» вбив батька і хлопчика. Коли приїхали «поліцейські «ДНР», вони були нажахані тим, що він зробив з дитиною», – підкреслило видання.

Коментарi

Коментарiв