Кияни оголосили безстрокову акцію протесту через скандальне будівництво

148
Кияни оголосили безстроковий страйк у зв’язку з майбутнім будівництвом торгово-розважального центру над станцією метро «Героїв Дніпро», що, на думку активістів, є незаконним. 

Мешканці району, де буде зведено торгово-розважальний центр стверджують, що через будівництво підземка може обвалитися. Доказом цього є той факт, що працівники метрополітену вже показали перші пошкодження на стелі тунелю. 
Зокрема, у ніч із 12 на 13 вересня активісти, які протестують проти будівництва ТРЦ, перекрили рух транспорту на декількох прилеглих вулицях поблизу станції метро «Героїв Дніпра». 
Тим не менше, керівництво київського метрополітену запевнило, що будівельні роботи контролюють, тому пасажирам нічого не загрожує. У свою чергу будівельна компанія переконує, що має усі необхідні документи і дозволи. 
«Це територія транспортної розв’язки, за нормами будь-які споруди, які заважають повному огляду, заборонені», – наголосив у коментарі 24 член Архітектурно-містобудівної ради Києва Георгій Духовичний.
Крім того, у зв’язку з тим, що будівельні роботи тривають і вночі, місцеві мешканці поскаржилися на постійний шум, що заважає спати. Кияни вже написали петицію до міської влади з вимого зупинити будівництво.
Відповідні громадські слухання Київська міська державна адміністрація призначила на 29 вересня цього року, а до цієї дати мешканці району столиці, де триває будівництво, оголосили безстрокову акцію протесту. 

Коментарi

Коментарiв