Терористи повторно мінують раніше «розміновані» території Донбасу

206
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що російські окупаційні війська повторно мінують місцевість на Донбасі, що офіційно була розмінована і відповідним чином позначена на мапах.

«Російське окупаційне командування продовжує наражати на небезпеку місцеве населення тимчасово окупованих територій сходу України та представників міжнародних організацій, не припиняючи приховане повторне мінування місцевості, яка офіційно була розмінована та відповідним чином позначена на мапах», – ідеться в повідомленні ГУР Міноборони.
«22 вересня ц.р. військовослужбовці 2 мотострілецького батальйону 5 окремої мотострілецької бригади (Макіївка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, за наказом командування корпусу, повторно замінували ділянку місцевості у районі н.п.Стила (Старобешівський район), яку незадовго перед цим демонстративно розмінували після доповіді співробітників міжнародної організації», – зазначає українська розвідка.
Крім того, наголошено, що українська сторона надала представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ інформацію про наявність артилерійських систем калібром понад 100-мм, самохідних артилерійських систем та 122-мм реактивних систем залпового вогню «Град» у районах населених пунктів Горлівка, Макіївка, Донецьк і Кремінець.

Коментарi

Коментарiв