Київ – дев’яте місто в країні за зручністю проживання

340
Відповідно до результатів опитування сервісу онлайн-оголошень OLX, користувачі назвали Вінницю найчистішим і найзручнішим для життя містом в Україні.

У цілому в опитуванні взяли участь 33 тисячі користувачів, яким були представлені десять критеріїв оцінки міст України з можливістю поставити бали в діапазоні від 1 до 7. Підсумковий рейтинг сформували за сумою всіх десяти показників – оцінювані міста могли отримати 70 балів.
Вінниця набрала 50 балів і показала найкращі результати в шести з десяти категорій. Друге місце посів Луцьк із 48,9 бала.
Схожі показники має Харків, який набрав 47,6 бала. Разом із Вінницею це місто лідирує за зручністю закладів для дітей, однак в оцінці вартості життя показав не найкращі результати. До п’ятірки найкращих для життя міст України потрапили також Рівне з 47,4 бала та Львів із Тернополем, які отримали 47,1 бала.
Київ посів лише на дев’яте місце з 45,8 бала, поступившись Хмельницькому, Чернігову і Черкасам.
Аутсайдерами списку цього року виявилися промислові міста. Рейтинг замикає Запоріжжя з 41,7 бала. Мешканці низько оцінюють рівень екології та безпеки, а також скаржаться на невідповідність доходів видаткам. Трохи вище Дніпро (41,9 бала), де, крім невпевненості у безпеці, жителів хвилює дефіцит місць для дозвілля і спорту. 

Коментарi

Коментарiв