У Нацполіції назвали дату, коли запрацює дорожня поліція в Україні

377
Заступник очільника Національної поліції України Костянтин Бушуєв повідомив, що дорожня патрульна поліція запрацює влітку, а остаточний етап її формування має завершитися у грудні 2017 року.

«Остаточний етап формування дорожньої поліції має завершитись в грудні 2017 року», – заявив Бушуєв.
За його словами, до функціональних обов’язків співробітників дорожньої поліції буде віднесено забезпечення безпеки дорожнього руху. Зокрема, поліцейські широко застосовуватимуть норми адміністративного законодавства. Крім того,вони реагуватимуть на всі прояви кримінального характеру, які виявлятимуть на ділянці патрулювання.
Також заступник глави Нацполіції запевнив, що керівництво відомства не обмежується питаннями створення дорожньої поліції. Як він наголосив, на сьогодні в парламенті зареєстровано ряд законодавчих змін, які мають дозволити поліції реалізувати проекти автоматичної фіксації правопорушень. Про це інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.
«Після затвердження цих законодавчих змін я вас переконую, що питання безпеки дорожнього руху буде реалізовано в більш якісній формі», – підкреслив представник НПУ.
Нагадаємо, 2017 року планується запуск дорожньої поліції. Кандидатів обиратимуть в два етапи. Для функціонування цього підрозділу планується задіяти 2600 співробітників, які забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху на трасах міжнародного і національного значення.

Коментарi

Коментарiв