Бойовики продовжують інформаційні провокації проти українських сил

188
Терористи так званих ДНР і ЛНР у відповідь на звинувачення в порушенні Мінських домовленостей заявили, що українські військовослужбовці обстріляли околиці Донецька.

Бойовики продовжують інформаційні провокації проти українських сил
Сепаратисти стверджують, що сили антитерористичної операції обстріляли Докучаївськ поблизу Донецька з мінометів, бойових машин піхоти, гранатометів і стрілецької зброї. Такі провокації з боку терористів зафіксовано вже не вперше.
Зранку 13 грудня прес-центр штабу АТО повідомив, що російські найманці продовжують збройні провокації проти українських силовиків і порушують Мінські домовленості, згідно з якими вже давно повинні були відвести всю важку артилерію.
У ніч із 12 на 13 грудня загарбники понад 20 разів порушували умови припинення вогню. Наші воїни неухильно дотримуються взятих на себе зобов’язань з деескалації конфлікту без застосування зброї. Бійці відкривають вогонь у відповідь лише у разі прямої загрози для їхнього життя та життя мирних мешканців, використовуючи при цьому винятково незаборонене озброєння, − зазначив речник АТО у відповідь на звинувачення з боку сепаратистів.

Коментарi

Коментарiв