На Буковину направили нового прокурора для боротьби з мафією: «ситуація критична»

360

Генеральний прокурор України Юрій Луценко перевів прокурора Рівненської області Олега Соболя на посаду очільника прокуратури Чернівецької області.

Про це повідомила у своєму Facebook прес-секретар очільника ГПУ Лариса Сарган.
За її словами, на Рівненщині Соболя замінив Богдан Подубинський, якого в понеділок представив у Рівному Луценко.
Представляючи нового очільника рівненської обласної прокуратури, Генеральний прокурор підкреслив, що відбулася «технічна заміна», бо Чернівецька область нині потребує «серйозної боротьби з тамтешньою мафією».
«Ситуація там критична. Чернівецька область потребує порядку. В першу чергу, це пов’язано з контрабандою та вивозом лісу. Власне, контрабанда існує в багатьох областях, але такої відкритої я не бачив навіть на Одещині чи Харківщині. Тому я прийняв рішення відправити пана Соболя саме в Чернівці. Думаю, що всі підтвердять, що за цей час до нього не було зауважень з точки зору порядності. Впевнений, що він впорається з викликами, які йому поставить чернівецька контрабанда», – наголосив очільник ГПУ.
«Новий керівник Рівненської обласної прокуратури вольовий, я знаю як він працює. На Рівненщині нині врегульована ситуація із видобутком бурштину. Новий керівник працюватиме й надалі в цьому напрямку», – зазначив посадовець.

Коментарi

Коментарiв