У зоні АТО значно загострилася ситуація

221
Речник Штабу антитерористичної операції повідомив, що 25 грудня бойовики так званих ЛНР і ДНР значно збільшили кількість обстрілів.

У зоні АТО значно загострилася ситуація
Ситуація у зоні АТО суттєво загострилася. Проросійські бандформування, порушуючи всі досягнуті раніше домовленості про припинення вогню, продовжують ескалацію конфлікту. Дочекавшись від’їзду представників СММ ОБСЄ в окупованому селищі Комінтернове, підрозділи російсько-терористичних військ знову завели туди техніку та важке озброєння, – цитує ТСН речника Штабу антитерористичної операції.
Керівництво Генштабу Збройних Сил України підкреслило, що нині мирні мешканці населеного пункту Водяне змушені ховатися в підвалах, оскільки терористи вже двічі обстріляли селище. Деякі помешкання повністю зруйновано. 
Станом на вечір 25 грудня Штаб АТО зафіксував близько 40 обстрілів, що здійснили сепаратисти так званих ДНР і ЛНР. Також бойовики влаштували інформаційну провокацію, пообіцявши мирним мешканцям одного з населених пунктів на Донеччині грошову винагороду за участь в антиукраїнському мітингу. 
 

Коментарi

Коментарiв