Депутати звинуватили силовиків у рейдерських атаках

143
Кілька десятків народних депутатів підписали звернення до Антикорупційного прокурора Назара Холодницького з проханням взяти під контроль розслідування справ щодо рейдерських атак, у яких брали участь представники силових структур.
Депутати звинуватили силовиків у рейдерських атаках
Нардепи заявили, що останнім часом усе почастішали звернення підприємців, які стали жертвами рейдерських атак, до групи «Депутатський контроль». Особливу увагу парламентарі зосередили на участі в таких нападах колишнього голови Господарського суду Києва Артура Ємельянова.
Жахливим є не тільки той факт, що Ємельянов пішов на підвищення і став суддею Вищого господарського суду України – естафету знищення українського бізнесу перехопила Державна архітектурно-будівельна інспекція, яка зараз є інструментом рейдерських атак на певні підприємства, – йдеться в листі депутатів до Антикорупційного прокурора.
РБК-Україна підкреслює, що особливого резонансу набуло пограбування компанії «Кристал», яке здійснили працівники прокуратури Печерського району Києва за підтримки міліції. Підприємство зазнало збитків на мільйони євро. Розслідування триває вже кілька місяців, проте поки немає жодного прогресу.

Коментарi

Коментарiв