Наступного року зростання комунальних тарифів відбудеться як мінімум тричі

190
2016 року комунальники запланували три етапи зростання тарифів. Перше зростання цін відбудеться вже 1 березня наступного року – буде підвищено тарифи на електроенергію.
Наступного року зростання комунальних тарифів відбудеться як мінімум тричі
На квітень 2016 року комунальні служби запланували перегляд тарифів на блакитне паливо, у вересні знову відбудеться зростання ціни на електрику для українців. Залежно від кількості спожитої електроенергії, доведеться платити 57 або 99 копійок за кіловат-годину.
Із 1 березня 2017 року ціна на світло знову зросте. За кіловат-годину необхідно буде платити 90 копійок, якщо ж споживання електроенергії перевищить 100 кіловат, ціна збільшиться до 1, 68 гривні.
На квітень наступного року комунальники запланували перегляд тарифів на газ. ТСН зазначає, що ціна на нього для українців може навіть упасти, оскільки у світі відбувається падіння вартості нафти і блакитного палива.
2016 року для українців можуть запровадити абонентну плату на газ. У місяць доведеться платити від 17 до 29 гривень навіть тим, хто лише підключений до мережі, але не використовує паливо.

Коментарi

Коментарiв