Полісмени затримали київського «мінувальника»

156
Працівники Національної поліції в Києві затримали зловмисника, який неодноразово телефонував до правоохоронних органів і повідомляв недійсну інформацію про мінування станцій метро, магазинів і державних установ.  
Полісмени затримали київського «мінувальника»
Мешканець Києва нібито жартома телефонував до поліції та повідомляв про замінування різних об’єктів, представляючись працівником спецслужб. Зловмисник під час допиту добровільно зізнався у скоєному. Про те, що такі дії тягнуть за собою кримінальну відповідальність, він знав, але вважав себе невловимим, − зазначив в інтерв’ю Радіо Свобода один із полісменів.
Минулого року внаслідок неправомірних дій зловмисника правоохоронним органам доводилося зачиняти для перевірок станції метрополітену, торговельні центри, заклади громадського харчування й аеропорт «Київ». Кожного разу погрози зловмисника виявлялися безпідставними. Нині полісмени відкрили кримінальне провадження проти «мінувальника» за статтею про завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об`єктів власності.

Коментарi

Коментарiв