У Криму зафіксували чергові аварії на лініях електропередачі

161
6 січня на території анексованого Криму вкотре відбулися аварії на трансформаторних підстанціях і лініях електропередачі. У зв’язку з цим збільшилася кількість населених пунктів, які залишаються без світла.
У Криму зафіксували чергові аварії на лініях електропередачі
Крим. Реалії інформує, що внаслідок аварії на трансформаторних підстанціях знеструмлено кілька вулиць у Ялті. У зв’язку з тією ж причиною обмежено обсяги електропостачання в селі Суворове.
У місті Керч підлягають терміновому ремонту відразу кілька високовольтних ліній, тому без світла залишається значна частина населеного пункту. Російська влада заявляє, що на місці аварії відбуваються відновлювальні роботи, проте інформація виявилася недійсною.
Зазначимо, що нині анексований півострів забезпечують електрикою лише за допомогою власної генерації, генераторних установок із Російської Федерації і так званий енергоміст із Кубані, який виявився спробою Кремля довести спроможність забезпечити Крим електроенергією, оскільки на лінії постійно відбувається перенапруга. Мешканці півострова обурені несправедливим розподілом електрики в різних регіонах.

Коментарi

Коментарiв