Українці незадоволені бездіяльністю влади щодо ліквідації наслідків негоди

190
Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що комунальні служби відновили електропостачання в більшості знеструмлених населених пунктів, проте проблемні об’єкти ще залишаються на Полтавщині й Одещині.
Українці незадоволені бездіяльністю влади щодо ліквідації наслідків негоди
Станом на 10 січня майже 30 населених пунктів у Полтавській і Одеській областях залишаються без світла. Комунальні служби вже виконали більшу частину робіт із відновлення електропостачання, − зазначено в повідомленні ДСНС.
Протягом 9 січня ремонтні бригади «Укренерго» відновили постачання електрики в понад 100 населених пунктах у кількох областях. Представник Держслужби з надзвичайних ситуацій також повідомив, що у зв’язку з сильними снігопадами довелося відкрити значну кількість нових пунктів обігріву.
Раніше під час засідання з питань ліквідації наслідків негоди в Україні Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що комунальники залучили понад 900 одиниць снігоприбиральної техніки, зокрема майже 300 з них працюють у столиці. Проте кияни скаржаться, що прибирають лише центр міста, всі інші райони залишаються засніженими.

Коментарi

Коментарiв