КМДА обіцяє повернути киянам гарячу воду уже 27 червня

373
КМДА обіцяє, що кияни нарешті отримають гарячу воду

Київська міська державна адміністрація заявила, що компанія «Київенерго» зможе відновити гаряче водопостачання мешканцям 5 районів Києва після ввімкнення ТЕЦ-6 з 27 червня. Про це повідомив заступник очільника КМДА Петро Пантелєєв, передають Українські Новини.

«Із суботи почався технологічний процес підключення ТЕЦ. Сподіваємося, що з завтрашнього дня жителі 5 районів будуть з гарячою водою», – зазначив Пантелєєв.

За його словами, місто буде контролювати процес погашення боргу перед компанією «Укртрансгаз», аби подібні ситуації не повторилися.

Нагадаємо, 30 травня «Київтрансгаз» припинив газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою Поділ, Оболонь, Троєщину, Райдужний і Лісовий масиви Києва.

Компанія «Київенерго» заявила, що несе від такого відключення мільйонні збитки, а кияни можуть просидіти без гарячої води до жовтня.

Потім Міненерговугілля дало доручення «Київтрансгазу» під’єднати до мережі ТЕЦ-6 у Києві, щоб відновити постачання гарячої води у кілька районів міста.

Міська влада сподівалася, що ТЕЦ №6 відновить повноцінну роботу до 25 червня, а мешканці Подолу, Оболоні, Троєщини, Райдужного та Лісового масивів отримають гарячу воду.

Коментарi

Коментарiв