Суд відмовився долучити до справи нові докази невинуватості Савченко

203
Російський суд відмовився додати до справи проти льотчиці й народного депутата України Надії Савченко нові докази її невинуватості. 

Суд відмовився долучити до справи нові докази невинуватості Савченко
В ефірі 112 правозахисник Надії Савченко Микола Полозов оголосив, що суд відмовився долучити до справи висновки експертів, що підтверджують алібі його підзахисної. За його словами, 21 січня було допитано двох фахівців – працівник «МТС Україна» й майстер комп’ютерного зв’язку, який аналізував відеозаписи з доказової бази. Обидва свідка підтвердили невинуватість нардепа. 
«Суд відмовляється долучити до справи висновки фахівців з однієї причини – вони цілковито розвалюють версію обвинувачення, підтверджують алібі Савченко, і, таким чином, кримінальне провадження доведеться закривати. По суті, суд приймає до уваги тільки сфабриковані слідством матеріали. На все, що стосується захисту й алібі, не звертають жодної уваги», − підкреслив Полозов.
За словами адвоката, така поведінка російського суду лише черговий раз підтверджує, що сторона обвинувачення виконує політичне замовлення влади РФ.

Коментарi

Коментарiв