На Донбасі почастішали конфлікти між сепаратистами й російськими бойовиками

168
Очільник Антитерористичного центру при Службі безпеки України Віталій Маліков зазначив, що останнім часом почастішали конфлікти між бойовиками та російськими командувачами. 

На Донбасі почастішали конфлікти між сепаратистами й російськими бойовиками
«Ідеться про конфлікти як усередині «владного середовища», тобто між ватажками та угрупованнями бойовиків, так і про їхні «внутрішні війни» з представниками російських формувань, які іноді переростають у збройні сутички. Під виглядом протидії казнокрадству терористи борються за керівні посади, доступ до фінансових потоків із РФ», − цитує ТСН Малікова. 
Глава АТЦ також зазначив, що різні клани бойовиків намагаються встановити контроль над поставками енергоресурсів і так званих гуманітарних вантажів із РФ. Також терористи намагаються перерозподілити галузі впливу в тіньовому підприємництві. У цілому на Донбасі нині складна ситуація у зв’язку зі взаємною недовірою між російським і місцевим командуванням. 
Як приклад, Маліков згадав про збройний конфлікт між бойовиками одного з армійських корпусів так званої ЛНР і представниками «військової комендатури», унаслідок чого загинуло шестеро терористів.

Коментарi

Коментарiв