Іноземні партнери розчаровані реформою прокуратури в Україні, − Касько

192
Заступник Генерального прокурора України Віталій Касько зазначив, що іноземні партнери більше не фінансуватимуть реформу відомства, оскільки незадоволені її результатами.

Іноземні партнери розчаровані реформою прокуратури в Україні, − Касько
ВВС Україна нагадує, що перший етап реформації органів прокуратури вже здійснено – за результатами конкурсу було обрано керівників місцевих відомств. Більше 80% «нових» прокурорів уже працювали в системі раніше.
«У такому вигляді зміни взагалі реформою не можна назвати. Місцеві прокуратури повинні виконувати основну частину роботи. Населення бачить цих прокурорів і за їхньою роботою оцінює роботу відомства в цілому. Непогана початкова ідея реформації і конкурсу нині просто знівельовані», − зазначив Касько.
Він також додав, що координатору реформу Давиду Сакварелідзе не дозволили повною мірою виконувати свої обов’язки. Генеральний прокурор України Віктор Шокін неофіційно наказав допускати до конкурсу на керівні посади лише тих, хто вже раніше працював у системі. За словами Каська, іноземні партнери більше не планують фінансувати реформу. 

Коментарi

Коментарiв