Під будівлею НБУ активісти протестували проти російських банків

231
30 січня цього року біля будівлі Національного банку України активісти протестували проти діяльності російських фінансових установ на українських територіях.

Під будівлею НБУ активісти протестували проти російських банків
Відповідно до інформації LB.ua, серед протестувальників здебільшого були ветерани АТО, а також кілька народних депутатів України, зокрема Ігор Луценко й Володимир Парасюк. Однією з основних вимог мітингувальників була заборона діяльності «Сбербанку» на українських територіях.
За 2 роки війни з Росією НБУ досі не заборонив «Сбербанк», що фінансує терористів так званих ДНР і ЛНР на Донбасі. Мало того, Нацбанк додав «Сбербанк Росії» до списку системно важливих фінансових установ і регулярно надає йому грошову допомогу. Наша акція змусить керівництво обрати на чиєму воно боці, − заявив один із активістів.
Нагадаємо, у грудні минулого року керівництво «Сбербанку Росії» спробувало приховати російське коріння установи й перейменувало її у «Сбербанк». Станом на жотень 2015 року він посідав 5 місце зі 123 банків, які працюють на території України, за розміром загальних активів.

Коментарi

Коментарiв