Справу екс-міністра екології розслідуватиме НАБУ

181
Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування справи щодо скасування арешту з рахунків у лондонських банках колишнього міністра екології Миколи Злочевського. 

Справу екс-міністра екології розслідуватиме НАБУ
В ефірі 112 директор НАБУ Артем Ситник заявив, що відомство розпочало розслідування кримінального провадження проти колишнього міністра екології уряду Миколи Азарова. Нагадаємо, 22 січня минулого року британський суд скасував арешт щодо лондонських рахунків компанії, що належить Миколі Злочевському. 
«Залишити справу НАБУ було моїм рішенням, оскільки часто, коли я зустрічаюся з нашими міжнародними партнерами, вони ставлять питання про законність скасування арешту в Лондоні з рахунків Злочевського. Упевнений, що цього можна було б уникнути, якби справу розслідували належним чином», − наголосив Ситник.
29 січня цього року Печерський суд Києва також ухвалив рішення про зняття арешту з майна екс-міністра екології. Резолюція нібито обґрунтована тим, що про офіційну підозру оголосили не безпосередньо Злочевському, а за посередництва правозахисника.

Коментарi

Коментарiв