Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
Учора, 20:50
Автор: mironetti
87
0
Відома українська письменниця, громадська активістка Лариса Ніцой розповіла про основні мовні проблеми і пояснила, якими можуть бути наслідки скандального «закону Ківалова-Колісніченка».
Учора, 19:21
Автор: mironetti
69
0
Політтехнолог Дмитро Раімов пояснив, навіщо владі в Україні знадобився реєстр бездомних. Так, ВРУ уже зробила перший крок до ухвалення відповідного рішення – у першому читанні затверджено законопроект «Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання в Україні». 
Учора, 17:02
Автор: mironetti
100
0
Народний депутат України Віктор Чумак спрогнозував, що нова адміністрація президента у США таки згадає про українські проблеми. Щоправда, лише через кілька місяців після інавгурації Дональда Трампа. 
Учора, 14:39
Автор: mironetti
197
0
Американський історик українського походження, політолог Олександр Мотиль розповів, чого слід чекати від новообраного Президента США Дональда Трампа, чи порозуміється він із Президентом Росії Владіміром Путіним і чого від цього чекати Україні.
Учора, 13:25
Автор: mironetti
211
0
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов прокоментував останні скандальні заяви позафракційного народного депутата України Надії Савченко. Зокрема, вона запевнила, що мирне повернення Донбасу неможливе без «здачі» Криму. 
Учора, 12:28
Автор: mironetti
200
0
Журналісти показали, що напередодні та після ухвалення Держбюджету-2017 до Адміністрації Президента масово «бігали» бізнесмени, судді, прокурори й очільники незалежних комісій.
Учора, 11:10
Автор: mironetti
316
0
Через майже три роки з початку військової агресії РФ проти України корпорація «Roshen» нарешті заявила про закриття скандально відомої кондитерської фабрики у Липецьку, що досі діяла на території Росії. 
Учора, 09:58
Автор: mironetti
461
0
Британський журналіст, автор книга «Помаранчева революція» і «Подорож крізь українську історію» Аскольд Крушельницький проаналізував, наскільки імовірною є здатність Європи і США протистояти російському Президенту Владіміру Путіну у разі його масштабного наступу. 
Учора, 08:22
Автор: mironetti
185
0
Низка народних депутат пояснили, чи є законним відлучати позафракційного нардепа Надію Савченко від державних таємниць і її виключення з парламентського комітету з питань національної безпеки.