Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
Учора, 20:50
Автор: mironetti
62
0
Керівник аналітичної групи Da Vinci AG Анатолій Баронін пояснив, чому насправді США і Європейський Союз виступають проти торгової блокади Донбасу.
Учора, 18:30
Автор: mironetti
52
0
Директор Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич оцінив наслідки для енергосистеми і України в цілому у зв'язку з продовженням блокади Донбасу.
Учора, 18:22
Автор: mironetti
47
0
Учасник Тристоронньої контактної групи України в Мінську, колишній посол України в США, Польщі та Туреччині Олександр Моцик розповів про протиріччя у Мінських домовленостей, навколо яких розгорається усе більша дискусія серед політиків і у суспільстві в цілому.
Учора, 17:05
Автор: mironetti
81
0
Заступник очільника Комітету Верховної Ради України з питань регламенту Павло Пинзеник прокоментував слова народної депутатки Надії Савченко, яка напередодні оприлюднила заява з проханням зняти з неї депутатську недоторканність.  
Учора, 15:50
Автор: mironetti
107
0
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у середньостроковій перспективі на 1-3 роки альтернатив поставкам вугілля марки А (антрацит) в Україну з окупованого Донбасу не буде.
Учора, 14:38
Автор: mironetti
88
0
Український журналіст, публіцист, політичний оглядач Віталій Портніков прокоментував знищення Росією єдиної у Москві (і всій РФ) Бібліотеки української літератури.
Учора, 13:20
Автор: mironetti
87
0
Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк пояснив, чи готові українці виходити на новий Майдан на тлі незадоволення владою.
Учора, 12:25
Автор: mironetti
166
0
Колишній очільник Міністерства внутрішніх справ України часів Віктора Януковича Віталій Захарченко заявив в ефірі одного з російських телеканалів розповів про несподівані деталі подій Майдану.
Учора, 11:08
Автор: mironetti
104
0
Відомий український артист, актор Антін Мухарський переконаний, що поки Україна не може завершити війну з Росією, проте після розвалу РФ українцям стане значно легше.
Учора, 09:50
Автор: mironetti
90
0
Згідно з інформацією видання «Дождь», у Кремлі розробляють особливий порядок для президентських виборів 2018 року.