Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
Учора, 20:50
Автор: mironetti
41
0
Російський опозиційний політик, екс-депутат Держдуми РФ Ілья Пономарьов заявив, що основна цінність інформації вбитого в центрі Києва колишнього депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова стосувалася фінансів і зловживань вищого генералітету Росії, проте в Україні це нікого не зацікавило.
Учора, 19:21
Автор: mironetti
135
0
Народна депутатка України Надія Савченко вперше  відверто розповіла про своє особисте життя і чоловіка, який може бути поруч з нею.
Учора, 18:28
Автор: mironetti
57
0
Заступник очільника комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич у своєму Facebook повідомив, що РФ не розглядатиме пропозицію України замінити російського учасника музичного конкурсу «Євробачення-2017».
Учора, 17:05
Автор: mironetti
49
0
Міністерство освіти і науки України хоче змусити дітей у початковій і середній школі писати зовнішнє незалежне оцінювання. Про це пише Інформаційний Акцент.
Учора, 15:50
Автор: mironetti
51
0
Журналіст Девід Філіпов у статті для The Washington Post проаналізував, до скількох гучних убивств, імовірно, може бути причетний російський президент Владімір Путін.
Учора, 14:48
Автор: mironetti
40
0
Очільник організації Promote Ukraine Марта Барандій та її фінансовий директор Юлія Шутяк пояснили, чи допоможе запропонований Президентом України Петром Порошенком законопроект насправді боротися з подвійним громадянством.
Учора, 13:31
Автор: mironetti
62
0
Український журналіст Юрій Бутусов повідомив, що Кремль стягнув на кордон з Україною військові частини, озброєні новою модифікацією танків Т-72Б3 зразка 2015 року, з посиленим захистом із досвіду війни в Україні.
Учора, 12:28
Автор: mironetti
76
0
Народний депутат України Надія Савченко висловила переконання, що лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, лідер «Українського вибору» Віктор Медведчук і президент РФ Владімір Путін мають спільне минуле і матимуть спільне майбутнє.
Учора, 11:05
Автор: mironetti
58
0
Політичний експерт Михайло Бесараб запевнив, що нині російський президент Владімір Путін піднімає ставки на Донбасі, щоб досягти стратегічної мети – змусити Україну реінтегрувати ОРДЛО на умовах Кремля.
Учора, 09:58
Автор: mironetti
64
0
Президент Литви Даля Ґрібаускайте заявила, що Росія є загрозою не лише для її країни, але і для всього Балтійського регіону та всієї Європи.