«Завтра до Львова дійдемо»: чому бойовики вкотре пішли на загострення проти України

507
Експерт пояснив, чому бойовики ОРДЛО знову пішли в активний наступ

Різке загострення ситуації в зоні АТО може бути пов’язане з бажанням ватажків так званих ДНР і ЛНР справити враження на своїх кремлівських кураторів. Таку думку ефірі  Обозреватель.LIVE висловив публіцист і колишній боєць «Айдару» Євген Дикий.

«Якщо десь якась група полізла і постріляла з калаша, то це ще може бути локальною самодіяльністю. Але коли мова йде про сплановану атаку, то це виключно під російським командуванням. До речі, це може бути пов’язано з тим, що зараз, наскільки відомо від розвідки, там перебуває інспекція з російського генштабу, яка, власне, перевіряє, куди вони поділи стільки грошей», – підкреслив Дикий.

На його думку, таким чином бойовики могли спробувати збільшити своє фінансування з Кремля.

«Тому не виключаю, що це могла бути банальна показуха. Спроба продемонструвати, а ми ж таки воюємо, ви нам тільки скажіть і дайте ще грошей, то ми завтра до Львова дійдемо. Захарченко час від часу таку фігню несе там», – зауважив екс-боєць АТО.

Крім того, він висловив думку, що остання скандальна заява ватажка так званої ДНР насправді була його експромтом.

«До речі, я не виключаю, що «Малоросія» – це може бути унікальний виняток, коли він дійсно бовкнув не погодивши це з кураторами. Судячи з того, що реакція була сповільненою і, що розумніший за нього Плотницький відразу від цього відхрестився. Ось тут дійсно може бути, що великий герой, який недавно начепив собі п’ятий орден поспіль, що він просто перебухав зайвий раз», – підсумував публіцист.

Коментарi

Коментарiв