Націоналісти анонсували об’єднання задля блокування російських компаній

422
Українські націоналісти з осені блокуватимуть російські компанії

Одразу три українські націоналістичні організації анонсували початок блокування російських компаній в Україні уже з осені-2017.

Про це повідомив позафракційний народний депутат, представник ВО «Свобода» Андрій Іллєнко, передає Інтерфакс-Україна.

Як він підкреслив, заради спільної мети свої зусилля вирішили об’єднати одразу три націоналістичні організації: ВО «Свобода», «Національний корпус» і «Правий сектор».

«Основну частину цієї акції ми почнемо реалізовувати з вересня. Ми вже звертаємося до всіх українців із закликом разом закінчити це неподобство. Якщо влада цього не хоче робити, все в свої руки має взяти громадянське суспільство», – зазначив «свободівець».

Також він запевнив, що їхня кампанія буде скерована проти російського бізнесу

«Ми не збираємося робити українців заручниками ситуації. Народ повинен бути готовий до наших акцій. Вони будуть абсолютно мирними», – пообіцяв парламентар.

Водночас, представник «Національного корпусу» Олег Петренко наголосив, що поки немає чіткого списку компаній, чию діяльність активісти планують блокувати.

У «Нацкорпусі» закликали українців брати участь у обговореннях на відповідних сторінках у соцмережах, зокрема, на сторінці «Чорний список» у Facebook.

Задля припинення діяльності анти-українських бізнес-структур та тих, хто торгує з РФ – розпочинаємо ініціативу "Чорний список"

Опубліковано Чорний список 24 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв