Чи слід боятися створення «Малоросії»: думка експерта

268
Експерт пояснила, про що свідчать заяви Захарченка щодо створення "Малоросії"

Оголошення ватажком так званої ДНР Олександром Захарченком про створення «Малоросії» є тактичним кроком Кремля, з метою зірвати виконання Росією своєї частини Мінських домовленостей. У цьому запевнила експерт Інституту суспільно-економічних досліджень Юлія Курнишова

Як спрогнозувала Курнишова, активна реалізація «Малоросії» свідчитиме про крах Мінських домовленостей, що в інтересах Кремля, який не бажає виводити свої війська та передавати Україні контроль над її кордоном.

«Росія розуміє, що вона досягла якогось максимуму в відносинах з США в українському питанні, і зараз потрібен якийсь хід, щоб здивувати опонентів і дестабілізувати ситуацію, щоб посіяти невпевненість в цьому процесі. Оскільки інших легітимних шляхів у рамках мінського процесу і інших форматів Росія не бачить, вона йде шляхом проголошення таких несподіваних рішень», – висловив думку в інтерв’ю Апострофу фахівець.

На її переконання, Кремль іще дивиться на реакцію, щоб вирішити, як розіграти цю карту.

«Я думаю, що державна легітимність у «Малоросії» буде ще менше, ніж у ОРДЛО, і ніхто з великих країн не захоче з ними вести жодних справ», – резюмувала експерт.

Коментарi

Коментарiв