Між «ДНР» і «ЛНР» назріває серйозний конфлікт – розвідка

295
Плотницький почав збирати компромат на так звану ДНР?

Після заяви ватажка так званої ДНР Олександра Захарченка про «Малоросію» ватажок «ЛНР» Ігор Плотницький почав розслідування щодо розкрадання грошей із РФ керівництвом «ДНР». Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«В умовах зменшення обсягів фінансування РФ так званих «народних республік» спостерігається подальше зростання протиріч між очільниками «ДНР» і «ЛНР». У відповідь на одноосібне проголошення Захарченком так званої Малоросії, Плотницький розпочав збір матеріалів щодо розкрадання російських фінансових надходжень керівництвом «ДНР», – повідомили у розвідці.

Також зазначено, що «Міністерство державної безпеки «ЛНР» почало формувати доказову базу корупційних діянь у так званих держустановах «ДНР», яка буде передана російським кураторам».

«Відповідно до інформації  так званої ЛНР, значну частину коштів було викрадено представниками т.зв. «ДНР» під виглядом виплат соціальної допомоги «особам-привидам», зокрема, ветеранам Другої світової війни, з використанням документів та бази даних українських соціальних служб, захоплених 2014 року», – додали в ГУР Міноборони.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 26 липняВ умовах зменшення об…

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 26 липня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв