Очільник Запорізької ОДА зробив тривожну заяву щодо захоплення держвлади

336
Костянтин Бриль забив на сполох через загрозу дестабілізації в регіоні

Очільник Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль заявив про загрозу дестабілізації ситуації в регіоні та спробу захоплення державної влади.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

Під час позачергової сесії Запорізької обласної ради Бриль зробив офіційну заяву про злочин проти національної безпеки і діючої конституційної влади і попросив зареєструвати звернення.

«Аналіз тенденцій та особливостей розвитку обстановки в регіоні свідчить про підготовку до проведення на території Запоріжжя та Запорізької області масштабних активних дій, спрямованих на підтримку насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також фінансування зазначених дій», – підкреслив чиновник.

«Не є таємницею, що керівниками ряду проросійських організацій, координаторами підривних антидержавних акцій у місті Запоріжжя в порушення Конституції України проводиться системна діяльність, спрямована на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в регіоні», – зауважив очільник Запорізької ОДА.

Крім того, він підкреслив, що має намір направити його Президенту України Петру Порошенку, Генеральному прокурору Юрію Луценку і главі Служби безпеки України Василю Грицаку.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв