Журналіст розповів, як Сурков «спалився» зі справжньою метою терористів в Україні

482
Сурков видав справжню мету терористів на Донбасі?

«Права рука» Путіна Владіслав Сурков підтвердив, що терористи так званих ДНР і ЛНР воюють на Донбасі не за відділення від України, а за те, щоб захопити її повністю. Про це розповів український журналіст Денис Казанський.

Казанський нагадав, що після заяви ватажка «ДНР» Олександра Захарченка про створення «Малоросії» Сурков у пресі прокоментував цю ідею. Так, він підтвердив, що терористи ОРДЛО воюють не за відділення від України, а за те, щоб захопити її повністю.

«З’ясувалося, що «ополченці» ведуть не оборонну, а загарбницьку війну. А все, що російська пропаганда говорила в попередні роки, виявилося брехнею. Якщо раніше росіяни стверджували, що на Сході України живуть російські люди, які хочуть «у рідну гавань» і захищають своє право говорити рідною мовою, то тепер уже виходить, що Донбас воює за те, щоб залишитися в Україні. При цьому він хоче захопити всю її територію і нав’язати всій країні свою волю», – підкреслив публіцист у своєму Facebook.

За його словами, у цій інформації для українців немає нічого нового.

«Ми і так завжди знали, чого насправді хоче Росія. А ось прихильників «Л/ДНР» чекав великий сюрприз. Виходить, що жодної «російської весни» не було. Донбас до Росії ніколи не хотів. Він хотів у «Малоросію». Мешканцям Донбасу прямо вказали, що вони повинні воювати далі, воювати до упору, за всю Україну, тому що це потрібно Кремлю. Миру не буде», – переконаний журналіст.

«Сурков хоче використовувати Донбас як гарматне м’ясо, щоб підпорядкувати Україну Кремлю, однак при цьому не витрачати занадто багато російських солдатів», – підсумував блоґер.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв