Терористи ОРДЛО поширюють наркотики серед підлеглих, аби ті не боялись воювати

292
Серед терористів поширюють наркотики, аби ті не боялися воювати

Бойовики так званих ДНР і ЛНР розповсюджують наркотики серед підлеглих, щоб ті не виявляли боягузтва. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Згідно з інформацією української розвідки, таким чином терористи хочуть досягти «психологічної стійкості» серед окупантів, оскільки без наркотичного стимулювання деякі з них відмовляються брати участь у диверсійно-розвідувальній діяльності проти української армії та проявляють боягузтво.

«Співробітниками ФСБ РФ було затримано начальника розвідки 7 окремої мотострілецької бригади Південного військового округу ЗС РФ Мартиненка Дениса Євгеновича за зберігання та розповсюдження наркотичних речовин. Після допиту Мартиненко був звільнений з-під арешту», – підкреслили в Міноборони.

«За значну суму «відступних» затриманий домовився з співробітниками ФСБ приховати факт злочину. «Вагомі» аргументи Мартиненка полягали у тому, що таким чином він досягав «психологічної стійкості» у своїх підлеглих, які виявляли боягузтво та відмовлялись без наркотичного стимулювання брати участь у диверсійно-розвідувальній діяльності проти підрозділів ЗС України», – додали в ГУР.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 28 липняНа окупованій територ…

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 28 липня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв